CARIERE

Echipa Hotel Stil e formată din persoane dedicate, care demonstrează zi de zi că mai presus de pasiune și profesionalism este dorința de a avea grijă de fiecare client. Suntem de părere că omul sfințește locul, așadar în echipa Hotel Stil ne mândrim cu oameni cu experiență în domeniul de activitate și dornici să vă servească!

POZIȚII DISPONIBILE

Responsabilitati: Ca parte din echipa Hotel Stil, te vei ocupa cu: Gestionarea rezervărilor; primirea clienților și efectuarea formalităților de check-in/check-out; facturare și încasare; folosirea eficientă a spațiilor din hotel; rezolvarea reclamațiilor; comunicarea cu celelalte departamente; informarea oaspeților.

Cerințe: studii superioare nivel licență, engleză – avansat- la nivel conversațional și ortografic, cunoștințe bune IT, Microsoft Windows, Outlook, Internet browser.

Profil: persoană de încredere, atitudine pozitivă, prezență plăcută, ospitalier, memorie bună, îndemanare, flexibilitate, dorința de a învăța.

Pentru a aplica trimite CV-ul tău și o poză recentă la office@hotelstil.com.

Oferim pachet salarial avantajos cu masă inclusă și decontul transportului; program de lucru flexibil.

Cerințe:

  • Fete/femei cu vârsta cuprinsă între 16 și 45 de ani. În echipa Hotel Stil, cerem seriozitate și disponibilitate pe termen lung!
  • Responsabilități: curățenia camerelor, menținerea curată a incintei hotelului, comunicare directă cu recepția.

Pentru mai multe informații, contactează-ne direct la 0729 084 326 zilnic între 10-20:00.

Ca parte din echipa Hotel Stil, oferim pachet salarial avantajos cu masă inclusă și decontul transportului; program de lucru flexibil.

Cerințe:

  • Femei cu vârsta cuprinsă între 16 și 45 de ani. Cerem seriozitate și disponibilitate pe termen lung!
  • Responsabilități: spălarea/uscarea lenjeriei hotelului, menținerea stocului de lenjerie/prosoape, colaborare cu recepția/cameriste.

Pentru mai multe informații, contactează-ne direct la 0729 084 326  zilnic între 10-20:00.

Responsabilitatea principală este de a ajuta bucătarul în necesităţile imediate ale unităţii.

Cerințe:

  • Bărbați/Femei cu vârsta cuprinsă între 20 și 50 de ani;
  • Rapiditate, seriozitate, păstrarea curățeniei în bucătărie.

Experiența nu este necesară! Oferim pachet salarial avantajos! Dacă vrei să faci parte din echipa Hotel Stil, pentru a aplica la acest job, contactează-ne la 0744 572 604 zilnic între 10-20:00.

Cerințe:

Experiența nu este necesară! Oferim pachet salarial avantajos! Pentru a aplica la acest job, contactează-ne la 0744 572 604 zilnic între 10-20:00.

Dacă vrei să ni te alături transmite-ţi CV-ul şi scrisoarea de intenţie la adresa office@hotelstil.com ! Dacă eşti selectat te vom suna şi te vom invita la un interviu.